Parfum Ariana Grande Ari – EDP 100 ml

  • Parfum Ariana Grande Ari – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ariana Grande predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ariana Grande Ari – EDP 100 ml

Zvodná a sexi vôňa sa otvára zvodnou sviežosťou chrumkavé hrušky, ružového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny. Ultra-ženské srdce kvitne s plyšovou kyticou konvalinky a ruže v zamatovom kvete krémovej vanilkovej orchidey. Táto sexi vôňa je sofistikovanou zmesou krémového pižma, dreva a návykovým nádychom marshmallow.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ariana Grande charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ariana Grande Ari – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ariana Grande Ari – EDP 100 ml:

Hlava

hruška, grapefruit, malina

Srdce
vanilková orchidea, konvalinka, ruža
Základ
pižmo, drevo, marshmallow

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ariana Grande?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ariana Grande Ari – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ariana Grande za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ariana Grande.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ariana Grande Ari – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ariana Grande Ari – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ariana Grande. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár