Parfum Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

  • Parfum Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Ariana Grande predávajú: vivantis.sk

O parfumu Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

Thank U, Next je vôňa pre učenie, milovanie a plný život s vašimi besties po vašom boku. Najnovšie výtvor Ariany je odrazom jej cesty – inšpiratívne, silná a plná dobrodružstva.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Ariana Grande charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml:

Hlava

malina, hruška

Srdce

kokos, ruža

Základ

makrónky, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Ariana Grande?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Ariana Grande za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Ariana Grande.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Ariana Grande Thank U, Next – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Ariana Grande. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár