Parfum Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

  • Parfum Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

Armaf Derby Gold je komplexný a sofistikovaná toaletná voda pre mužov. Špičkové tóny bergamotu vzrušujú zmysly, zatiaľ čo náznaky korenia a kardamónu dávajú záblesk dobývanie ďalekých krajinách plných dobrodružstiev. Jemné tóny srdce jablka, jazmínu a ananásu dodávajú aromatickému zážitku osviežujúci a tropický tón. Solídny základné tóny fazuľa tonky, cédru a jantáru pripomínajú upokojujúce stabilitu a bohatstvo.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml:

Hlava
bregamot, kardamón, pikantné tóny
Srdce
jablko, jazmín, ananás
Základ
fazuľa tonka, jantár, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Derby Club House Gold Man – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár