Parfum Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

  • Parfum Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

Armaf Derby Club House Gold je lahodná orientálna toaletná voda pre sofistikovanú ženu. Vrchné tóny pomaranča, čiernych ríbezlí, mandarínky a bergamotu vybuchnú a jemne skaramelizujeme vo zmysloch. Srdcové tóny tuberózy, jazmínu a heliotropu zahrievajú opojný zážitok a dodávajú jemnú kvetinovú vôňu. Základné tóny cashmeran, fazuľa tonky a vanilky poskytujú bohatý a prepychový základ pre túto odvážnu zmes.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml:

Hlava

čierne ríbezle, pomaranč, mandarínka, bergamot

Srdce

jazmín, heliotrop, tuberóza

Základ

cashmeran, fazuľa tonka, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Derby Club House Gold Woman – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár