Parfum Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

  • Parfum Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

Armaf High Street Midnight je príjemná, opojná vôňa formulovaná pre ženy. Horná časť sa otvára so šťavnatou vôňou červeného pomaranča, zmiešanú s rôznymi ďalšími čerstvými citrusovými tónmi. Srdce zaberá kvetinový prístup a zahŕňa zimolez, magnólii a osmanthus. Možno tiež detekovať ovocnejšia tóny, náznaky sliviek a marhúľ, ktoré sa pekne spojí s poprednými tónmi citrusov. Základ tvorí drevitá vôňa kašmírového dreva v kombinácii s teplým pižmom a jantárom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml:

Hlava

citrusy, červený pomaranč

Srdce

zimolez, osmanthus, magnólia

Základ

pižmo, jantár, kašmírové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf High Street Midnight – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár