Parfum Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

  • Parfum Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

Získajte zvodný a prepychový pocit s týmto intímnym spojením tónov mandarínky, broskyne, melónu a magnólie prekladaných extra kvetinovými tónmi narcisu, tuberózy, jazmínu a ľalie, ktoré končia na nenapodobiteľnom základe zmesi vanilky, čiernych ríbezlí a pižma.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml:

Hlava
mandarínka, melón, broskyňa, magnólia
Srdce
narcis, tuberóza, jazmín, ľalia
Základ
čierne ríbezle, vanilka, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Momento Fleur – parfémový olej 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár