Parfum Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

  • Parfum Armaf Niche Gold – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

Zahaľte sa do luxusu a zdokonalenie s opulentní a ohromujúci vôňou Armaf Niche Gold, trblietavou dámskou vôňou. Tento oslnivá toaletná voda ponúka kvetinové, gurmánske a aromatické akordy pre dekadentnej a zmyselnú vôňu, ktorá dáva každému nositeľovi šancu cítiť sa ako známa osobnosť.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Niche Gold – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Niche Gold – EDP 90 ml:

Hlava
osmanthus, šafran, pomarančový kvet
Srdce
med, jantár
Základ
vanilka, jantár, vetiver, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Niche Gold – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Niche Gold – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Niche Gold – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár