Parfum Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfum Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Odvážna a podmanivá vôňa Opus Homme pre sofistikované a nedobytné muža. Svieža zmes moderná a orientálna vôňa s ovocnými vrchnými tónmi splývajúcimi s horúcimi kvetinovými tónmi a zakončená jemnou vanilkou a pižmovým tóny.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml:

Hlava
citrón, pomaranč, neroli, jablká
Srdce
kardamon, rozmarín, levanduľa, muškátový oriešok
Základ
vetiver, fazuľa tonka, pačuli, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár