Parfum Armaf Q Intense – EDP 100 ml

  • Parfum Armaf Q Intense – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Q Intense – EDP 100 ml

Svieža a povzbudzujúca Q Intense je nádherná toaletná voda pre každodenné nosenie na jar a v lete. Táto neodolateľná vôňa pripomína skvele vonkajšie prostredie a vyznačuje sa nádhernou zmesou dymových, kvetinových a bylinných akordov. Otvára sa korenenú vrchná notou bergamotu zmiešanú s ovocným fíkom šalviou, sladkým rozmarínom a korením.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Q Intense – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Q Intense – EDP 100 ml:

Hlava
bergamot, figa, šalvia, rozmarín, korenie
Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Q Intense – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Q Intense – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Q Intense – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár