Parfum Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

  • Parfum Armaf Red Ruby – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

Armaf Niche Red Ruby je orientálna a kvetinová zvodná toaletná voda pre ženy. Vrchné tóny mandarínky, konvalinky a bergamotu dodávajú vôni povzbudzujúcu citrusovú vôňu. Stredné tóny liči a tuberózy vytvárajú jemne sladké srdce, ktoré vedie do opojných základných tónov vanilky, pižma a santalového dreva pre zmyselný záver. Táto ženská toaletná voda je neodolateľná, exotická a očarujúce.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Red Ruby – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Red Ruby – EDP 90 ml:

Hlava
konvalinka, mandarínka, bergamot
Srdce
tuberóza, liči
Základ
santalové drevo, pižmo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Red Ruby – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Red Ruby – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Red Ruby – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár