Parfum Armaf Sapphire – EDP 90 ml

  • Parfum Armaf Sapphire – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Sapphire – EDP 90 ml

Armaf Niche Sapphire je svieža, korenistá vôňa, ktorá vás nikdy neprestane umiestňovať tam, kde sa stretávajú zem a voda. Jeho rustikálne, morská vôňa je nekonečne osviežujúci a evokuje more. Vrchné tóny grapefruitu, zázvoru, ružového korenia a mäty napĺňajú vzduch pikantnou vôňou. Čoskoro nenápadne prídu tóny srdce, kde sa nachádza listy fialiek, vodných akordov a lesov. Táto zemitá vôňa spočíva na základných tónoch ambry, guajakového dreva, cédru a jantáru.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Sapphire – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Sapphire – EDP 90 ml:

Hlava
grapefruit, mäta, zázvor, ružové korenie
Srdce
drevo, listy fialiek, vodné tóny
Základ
ambra, guajakové drevo, céder, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Sapphire – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Sapphire – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Sapphire – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár