Parfum Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfum Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

Mestská, zvodná a nepopierateľne návyková vôňa Tag Hier je kvetinová orientálna toaletná voda. Táto hrejivá a príjemná vôňa sa otvára prepojením neroli, ružového korenia a bergamotu. Srdce obsahuje zimolez, kosatec, jazmín, ružu a pomarančový kvet. Medzi bohaté základné prvky patria karamel, vanilka, pižmo a labdanum.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml:

Hlava
bergamot, neroli, ružové korenie
Srdce
zimolez, pomarančový kvet, jazmín, ruža, kosatec
Základ
vanilka, karamel, pižmo, labdanum

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Tag-Her – parfémovaný olej 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár