Parfum Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

  • Parfum Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml (Parfumový olej),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

Očarujúce vôňa lásky, romantického a zmyselného elixíru pre tých, ktorí majú radi pobláznenie a lásku. Kvetinové vrchné tóny otvorené so zmyselnými esenciami jazmínu, horkého pomaranča zabalené do sladkých tónov broskyne a kvetu magnólie. Základ tvorí jemná jantárová a pižmová nota prepletená vanilko.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml:

Hlava
jazmín, horký pomaranč, frézie, pomarančový kvet
Srdce
ruža, magnólia, jazmín
Základ
vanilka, pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Vanity Femme Essence – parfémový olej 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár