Parfum Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

  • Parfum Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armaf predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

Inšpirované mužom, ktorý vždy skúma nové obzory. Táto aromatická korenistá vôňa sa otvára vrchnými tónmi šalvie, kardamonu, grapefruitu s nádychom dúhovky prepletené listy fialiek, levanduľou a korenistú škoricou. Základ tvorí intenzívne drevité tóny, fazuľa tonka s náznakom ambry. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armaf charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml:

Hlava
grapefruit, šalvia, kardamom, kosatec
Srdce
listy fialiek, škorica, levanduľa
Základ
drevené noty, fazuľa tonka, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armaf?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armaf za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armaf.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armaf Voyage Brown – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armaf. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár