Parfum Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml

  • Parfum Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armand Basi predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml

Jedná sa o kvetinové, ovocné a orientálne spojenectvo, ktoré zložil Oliver Pescheux, ktorý dodáva vôni jednoduchú, ale rafinovanú ovocnú vôňu v úvode so šťavnatými tónmi jabĺk a hrušiek v kombinácii s jahodami a grapefruitom. Srdce kompozície je kvetinové a točí sa okolo kvetov ruží, jazmínu, pomarančového kvetu a broskyňového kvetu, ktoré sa radujú radosťou a romantickú sladkostí. Základ zosilňuje orientálny charakter vanilky a santalového dreva, spolu s cédrovým drevom a tóny pačuli. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armand Basi charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml:

Hlava
jahoda, hruška, jablko, grapefruit
Srdce
ruža, jazmín, pomarančový kvet, broskyňový kvet
Základ
vanilka, pačuli, céder, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armand Basi?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armand Basi za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armand Basi.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armand Basi Scent Of Kiss – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armand Basi. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár