Parfum Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml

  • Parfum Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml

V Cuir Zerzura Giorgio Armani obnovuje tajomnú atmosféru mystickej oázy Zerzura. Očarujúce bujná oblasť obklopená morom piesku a skalami sa premieta do ostrého kontrastu medzi sviežimi vrchnými tónmi a hrejivou zmyselnú základňou. Trblietavé zelené vrchné tóny mandarínového oleja, fialovej listy a vzácna kvetinová kytice sa mieša s hrejivou orientálnou trojicou nádherného akordu kože, ušľachtilého oleja z cédrového dreva a zmyselného náleve bourbonskej vanilky.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml:

Hlava

elemi, list fialiek, mandarínka

Srdce

kosatec, ruža

Základ

koža, bourbonská vanilka, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Cuir Zerzura – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár