Parfum Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml

  • Parfum Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml

Gardénia Antigua je čuchová reinterpretace vlastné vízie Giorgia Armani ho o ostrove Antigua, jeho milovanom raji na Zemi, kde rád trávi vzácne chvíle; svet naplnený jeho vlastnými jedinečnými spomienkami. Objavte vôňu Armani Privé, Gardénia Antigua, úchvatný kontrast medzi horiacu gardéniovou harmóniou a slnečnými, práškovými tóny spreje Antigua.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml:

Hlava

mandarínka, neroli, ružové korenie

Srdce

ylang-ylang, gardénie, jazmín

Základ

pižmo, pačuli, ambroxan

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Gardénia Antigua – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár