Parfum Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

  • Parfum Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

Jasmin Kusamono je vyjadrením lásky Giorgia Armani ho ku kvetinovému umenia, najmä Kusamono, technike japonskej kvetinové kompozície inšpirované starovekým umením bonsajov. Táto vôňa sublimuje jazmín Sambac, jednu zložku, ktorá nie je tak jednoduchá, ako sa zdá. Rovnako ako Kusamono, ktoré si vyžaduje veľkú pozornosť k zachovaniu svojej krásy, je táto vôňa dokonalým prevedením soliflore: minimalistické aj mnohostranné. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml:

Hlava

jazmín, hruška, ružové korenie

Srdce

jazmín, konvalinka, pomarančový kvet

Základ

santalové drevo. cédrové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Jasmin Kusamono – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár