Parfum Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml

  • Parfum Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml

Music Shamal je odvážna interpretácia kontrastu medzi živým teplom púštneho slnka a zvodným dychom vetra. Orientálna kvetinová vôňa je svetelnú aurou, z ktorej vychádza intenzívne a obklopujúce zmyselnosť. Hudba Shamal je zapuzdrená v ikonické nepriehľadné a tajomné sklenenej fľaštičke vo farbe Onyx so zlatým viečkom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml:

Hlava

aldehydy, citrusy

Srdce

jazmín, ruža, pižmo

Základ

jantár, céder, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Musc Shamal – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár