Parfum Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml

  • Parfum Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône unisex,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml

Thé Yulong je jedinečná čuchová kombinácia výťažkov z čierneho čaju a zeleného čaju, ktorá vás pozýva na senzorickú cestu po horách Yulong, jednej z najznámejších čínskych krajín v oblasti Yunnan. Vôňa pohlcuje všetky aspekty a prírodné kontrasty čaju ako čierny čaj a zelený čaj sú privedené do jemného kontaktu. Čierny čaj evokuje hmlisté pohoria Yulong, zatiaľ čo zelený čaj a šumivé citrusové tóny osviežujú vôňu a evokujú zasnežené vrcholky, ktoré ich obklopujú. Výsledkom tejto alchýmie je dymová a drevitá, ale svieži a citrusová vôňa.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml:

Hlava

petitgrain, mandarínka, kardamóm, limetka

Srdce
jazmín, pomarančový kvet, zelený čaj, čierny čaj
Základ

ambrette, kosatec, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Thé Yulong – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár