Parfum Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml

  • Parfum Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml

Táto svieža a energická vetiverových vôňa pre mužov so striedajúcimi sa suchými tóny a zmyselnými akordmi odráža slávu prírody skrotenie človekom. Pri hľadaní krásy vo visutých záhradách Semiramida prestavaných v skleníkoch Zimného paláca v Petrohrade stvoril Giorgio Armani opojnú unisexovú vôňu Vetiver d´Hiver, ktorá dráždi zmysly. „Predstavoval som si Babylon a nechal som sa zvádzať obrazom bohaté oázy nad vyprahnutou krajinou,“ spomína Armani . „Chcel som vytvoriť sviežu vôňu, ktorá by zachytávala arómu tohto zázraku.“ Na trh bola uvedená v roku 2008.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml:

Hlava
mandarinka, citrón, bergamot
srdce
ružové korenie, kardamón, koriander
základ
pačuli, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Privé Vétiver d´Hiver – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár