Parfum Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml

  • Parfum Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Armani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml

Si Intense 2021 od Giorgia Armani ho zahŕňa energiu sebavedomie, ktorá charakterizuje ženu si: dynamická, ženská a slobodná. Zahŕňa neodolateľne moderné ženskosť, ktorá je hranolom tejto novej intenzívnej vône a získava rafinovaný, zvodný vzduch.Na základe kombinácie not je Giorgio Armani Si Intense 2021 klasifikovaný ako orientálna kvetinová vôňa pre nos. Vyžarovanie chuťou a vôňou pre Si Intense 2021 sa odvíja vo vôni ovocných úvodných tónov vrátane čiernych ríbezlí. Kvetinové a bylinné stredovej tóny sa miešajú s tureckou ruží, zatiaľ čo hlboké balzamová a drevité tóny zanechávajú dojem benzoin a pačuli. Intenzívne a zároveň zmyselná a rafinovaná, si Intense pozýva ženy, aby žili s intenzitou.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Armani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml:

Hlava

sirup z čiernych ríbezlí

Srdce

turecká ruža, davana

Základ

benzoin, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Armani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Armani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Armani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Armani Sì Intense 2021 – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Armani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár