Parfum Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml

  • Parfum Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Azzaro predávajú: vivantis.sk

O parfumu Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml

Chrome Extreme je aromatická vôňa pre všetkých mužov. Jej kompozícia je, tak jednoduchá až je dokonalá. V úvode cítime zelenú mandarínku, potom sa rozvonia zmyselný jalovec a morské tóny. Ukončenie má v réžii kašmír a jantár. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Azzaro charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml:

Hlava

zelená mandarínka

Srdce

jalovec, morské tóny

Základ

kašmír, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Azzaro?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Azzaro za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Azzaro.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Azzaro Chrome Extreme – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Azzaro. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár