Parfum Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

  • Parfum Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Azzaro predávajú: vivantis.sk

O parfumu Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Chrome Pure je vôňa pre mužov, ktorí vedia čo chcú. Bergamot s mandarínkou zaujímajú vrchné tóny vône. Vodnaté tóny, pomarančový kvet a drevo akigala sa pýši svojím miestom v srdci tejto skvelej vône. A nakoniec sa v závere otvára vôňa cédru, pižma a fazuľa tonky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Azzaro charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml:

Hlava

bergamot, mandarínka

Srdce

vodnaté tóny, pomarančový kvet, drevo akigala

Základ

céder, pižmo, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Azzaro?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Azzaro za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Azzaro.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Azzaro Chrome Pure – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Azzaro. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár