Parfum Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

  • Parfum Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Azzaro predávajú: vivantis.sk

O parfumu Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

Azzaro Hot Pepper je neodolateľne pikantné a intenzívna vôňa. Svojou silne zmyselnou vôňou zdôrazňuje mužskú a zvodnú povahu. Táto pôsobivá vôňa je inštinktívne príťažlivá svojimi drevitými a pepřovým tóny, ktoré kombinujú korenie, červené bobule a kašmír. Azzaro Hot Pepper vytvára podmanivý a dlhotrvajúci dojem. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Azzaro charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml:

Hlava

chilli paprička

Srdce

ružové korenie

Základ

kašmír

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Azzaro?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Azzaro za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Azzaro.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Azzaro Pour Homme Hot Pepper – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Azzaro. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár