Parfum Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml

  • Parfum Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Azzaro predávajú: vivantis.sk

O parfumu Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml

Wanted Girl z kolekcie Wanted od značky Azzaro je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlava obsahuje netradičnú kombináciu granátového jablka, zázvoru, korenia a pomarančového kvetu. V srdci ucítite spojenie durmanu a sladkých karamelových tónov cukrovinky dulce de leche. Kompozíciu uzatvára haitský vetiver, pačuli a fazuľa tonka. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Azzaro charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml:

Hlava
ružové korenie, zázvor, pomarančový kvet, granátové jablko
Srdce
durman, dulce de leche
Základ
haitský vetiver, pačuli, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Azzaro?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Azzaro za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Azzaro.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Azzaro Wanted Girl – EDP – TESTER 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Azzaro. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár