Parfum B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

  • Parfum B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy B.U. predávajú: vivantis.sk

O parfumu B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

Táto svieža kvetinová vôňa s temperamentnou zmesou ľalie, fialiek a jazmínu, doplnená vzácnou esenciou pižmových drevín vždy poteší vaše zmysly.

Vonné zložky parfumu

Parfumy B.U. charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml:

Hlava

ľalia, fialka, jazmín, pižmo

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy B.U.?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy B.U. za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky B.U..

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom B.U. B.U. Wild – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky B.U.. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár