Parfum Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

  • Parfum Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Baldessarini predávajú: vivantis.sk

O parfumu Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Rozbite všednosť nevšedným parfumom Cool Force od Baldessarini . Chladná sila pre mužov, ktorí sú nad vecou. Tepmo určuje palisander, sicílsky bergamot, myrta a kardamon. V srdci sú svieže morské poznámky, neroli, calone a šalvia muškátová. V základe je pačuli, céder, santalové drevo a pižmo.
Nosom tejto vône je Vincent Schaller, ktorý parfum uviedol na trh začiatkom roka 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Baldessarini charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml:

Hlava

palisander, sicílsky bergamot, myrta, kardamón

Srdce

neroli, morské poznámky, calone, šalvia muškátová

Základ

pačuli, céder, santalové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Baldessarini?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Baldessarini za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Baldessarini.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Baldessarini Cool Force – EDT – TESTER 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Baldessarini. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár