Parfum Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

  • Parfum Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Betty Barclay predávajú: vivantis.sk

O parfumu Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Betty Barclay Oriental Bloom obklopuje oázu nositeľa bublajúce sviežosťou. Ľahká kvetinovo-orientálna kompozícia sa otvára s perleťovým hruškovým uzlom, frézií a jazmínom s priehľadnými, mierne zriedenými lístky. Rozkvitnutá kytice srdcových tónov sa otvára v jemne ženských notách magnólie, jemne obklopených lákavú mágiou fazuľa tonky, pripomínajúce mandľu, a náznakom známych vanilkových vôní. Spodná tóny zjemňujú orientálnu kvetinovú vôňu a jemne rozširujú mäkký pižmový a drevený koberec. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Betty Barclay charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml:

Hlava
hruška, jazmín, frézie
Srdce
fazuľa tonka, magnólie, vanilka
Základ
pižmo, biele drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Betty Barclay?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Betty Barclay za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Betty Barclay.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Betty Barclay Oriental Bloom – EDT 20 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Betty Barclay. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár