Parfum Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml

  • Parfum Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Boucheron predávajú: vivantis.sk

O parfumu Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml

Patchouli D´Angkor je luxusný cyprusovo-kvetinová vôňa pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí hruška a bergamot. V srdci sa rozvonia bourbonský korenie a jazmín. Kompozíciu uzatvára kombinácia pačuli, bieleho pižma a guajakového dreva. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Boucheron charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml:

Hlava
bergamot, hruška
srdce
jazmín, bourbonský korenie
základ
pačuli, biele pižmo, guajakové dřevov

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Boucheron?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Boucheron za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Boucheron.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Boucheron Patchouli D´Angkor – EDP 125 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Boucheron. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár