Parfum Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml

  • Parfum Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Boucheron predávajú: vivantis.sk

O parfumu Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml

Quatre Pour Femme od značky Boucheron je kvetinová, ovocná, drevitá vôňa pre ženy, ktorá je inšpirovaná Parížom. Na úvod sa predstaví horký pomaranč, červené ríbezle, mandarínka, citrón a grapefruit – hneď potom sa o slovo prihlási jazmín, ruža, lesné jahody, broskyňa a jablko a na záver vôňu zafixuje céder, kašmír, pižmo, vanilka a karamel.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Boucheron charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml:

Hlava

horký pomaranč, červené ríbezle, mandarínka, citrón, grapefruit

Srdce

jazmín, ruža, lesné jahody, broskyňa, jablko

Základ

céder, kašmír, pižmo, vanilka, karamel

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Boucheron?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Boucheron za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Boucheron.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Boucheron Quatre Pour Femme – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Boucheron. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár