Parfum Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml

  • Parfum Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Bruno Banani predávajú: vivantis.sk

O parfumu Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml

Predstavujeme novú letnú limitovanú edíciu od Bruno Banani, ktorá zachytáva veselého ducha novej sezóny a okamžite vás vtiahne do letnej nálady.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Bruno Banani charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml:

Hlava
kakao, vanilka, malina
Srdce
cassis, mandarínka, nechtík
Základ
jazmín, broskyňový kvet, konvalinka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Bruno Banani?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Bruno Banani za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Bruno Banani.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Bruno Banani Limited Edition 2021 Woman – EDT 40 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Bruno Banani. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár