Parfum Burberry Her – EDP 100 ml

  • Parfum Burberry Her – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Burberry predávajú: vivantis.sk

O parfumu Burberry Her – EDP 100 ml

Burberry Her je delikátna kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Čisto ovocnú hlavu tvorí malina, jahoda, kyslá čerešňa, černica, čierne ríbezle, zo sviežich citrusov potom mandarínka a citrón. V kvetinovom srdci je zastúpený jazmín a fialka. Na záver sa rozvonia kombinácia ambry, dubového machu, pižma, pačuli, sladkej vanilky, Kašmírčanov a drevitých tónov.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Burberry charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Burberry Her – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Burberry Her – EDP 100 ml:

Hlava

jahoda, malina, kyslá čerešňa, černica, čierne ríbezle, citrón, mandarínka

Srdce

jazmín, fialka

Základ

ambra, dubový mach, drevité tóny, pižmo, pačuli, vanilka, kašmíran

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Burberry?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Burberry Her – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Burberry za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Burberry.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Burberry Her – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Burberry Her – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Burberry. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár