Parfum Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

  • Parfum Burberry Her London Dream – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Burberry predávajú: vivantis.sk

O parfumu Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

Her London Dream oživuje krásu a slobodu hmlistých dní v Londýne. Žiarivá a iskrivá vôňa, ktorá sa podpisuje zrelými vrchnými tónmi citrónu a čerstvého zázvoru. Romantické srdce dodáva vôni kvetinový efekt vďaka ružu a pivonke. V základe je nezabudnuteľná zmes pižma a jantáru. Tejto zmyselné vôňu nikto neodolá.
Na trh bola uvedená v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Burberry charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Burberry Her London Dream – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Burberry Her London Dream – EDP 50 ml:

Hlava

zázvor, citrón

Srdce

ruža, pivonka

Základ

pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Burberry?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Burberry Her London Dream – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Burberry za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Burberry.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Burberry Her London Dream – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Burberry Her London Dream – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Burberry. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár