Parfum Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

  • Parfum Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Bvlgari predávajú: vivantis.sk

O parfumu Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

Parfumová voda pre mužov Bvlgari Man Wood Neroli patrí medzi kvetinovo-drevitej vône. Parfumérom Bvlgari Man Wood Neroli sa stal Alberto Morillas. Je vhodná pre každodenné nosenie. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Bvlgari charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml:

Hlava
neroli, bergamot
srdce
pomarančový kvet, virginský céder, olej z cyprusu
základ
drevité tóny, ambergris, biele pižmo, jantár, koža

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Bvlgari?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Bvlgari za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Bvlgari.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Bvlgari. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár