Parfum Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

  • Parfum Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Bvlgari predávajú: vivantis.sk

O parfumu Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Elementárne známka tejto drevito-fougerové vôňa je poháňaná jej ľadovou sviežosťou, ktorá evokuje okamih kreativity a odvážnosti. Hlava je svieža vďaka borievky, pelargónie a zázvoru. Aromatická podporu spôsobí santalové drevo, vzácne esencie Orris a paliny. Uzavrie nám kompozíciu pižmo a céder. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Bvlgari charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml:

Hlava

pelargónie, zázvor, jalovec

Srdce

santalové drevo, koreň orris, palina

Základ

pižmo, céder

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Bvlgari?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Bvlgari za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Bvlgari.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Bvlgari. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár