Parfum Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

  • Parfum Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Bvlgari predávajú: vivantis.sk

O parfumu Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Omnia Pink Sapphire od značky Bvlgari je dámska kvetinová vôňa, ktorú vytvoril španielsky Parfumér Alberto Morillas ako kombináciu exotických kvetín a sviežich citrusov, ktorá v každej žene prebudí spontánnosť a hravosť. Hlava sa skladá ružového grepu, pomela a ružového korenia. Srdce je čisto kvetinové a základ tvorí drevité tóny a vanilkové pižmo.
Vôňa bola uvedená trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Bvlgari charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml:

Hlava

ružový grep, pomelo, ružové korenie

Srdce

frangipani, tiare flower

Základ

pižmo, vanilka, drevité tóny

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Bvlgari?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Bvlgari za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Bvlgari.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Bvlgari Omnia Pink Sapphire – EDT – TESTER 65 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Bvlgari. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár