Parfum Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

  • Parfum Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Byredo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

Táto delikátna kvetinovo drevitá vôňa s účinkom upokojujúceho balzamu, vznikla ako pocta ošetřovatelkám, ktoré za 1. svetovej vojny zachránili tisíce životov. „Ruža zo zeme nikoho“, ako im vojaci často prezývali, sú príbehom obetavosti a súcitu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Byredo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml:

Hlava
okvetné lístky tureckej ruže, ružové korenie
Srdce
kvet malinovníku, turecká ruža
Základ
ambra, papyrus

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Byredo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Byredo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Byredo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Byredo Rose Of No Man`s Land – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Byredo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár