Parfum Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

  • Parfum Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Byredo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

Sunday Cologne je korenistá vôňa pre mužov a ženy. Korenistá hlava vôňa spája osviežujúci bergamot a kardamóm s hrejivým badyánom, ktorý je podčiarknutý aromatickou levanduľou, vystupujúce zo stredných tónov. Za ňou sa prelína kadidlo a geránium a vytvára tak nebývalo intenzívny, pritom však netíživou, kombináciu. V závere sa rozvonia vetiver, lišajník a pačuli. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Byredo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml:

Hlava
bergamot, kardamón, badián
Srdce
levandule, pelargónie, kadidlo
Základ
vetiver, dubový mach, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Byredo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Byredo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Byredo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Byredo Sunday Cologne – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Byredo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár