Parfum C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

  • Parfum C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy C-THRU predávajú: vivantis.sk

O parfumu C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Love Whisper zachytáva pocit skutočnej vášne. Čierne ríbezle je doplnený o kvetinové srdce tvorené jazmínom a ruží a esencie z cédrového dreva a vanilky tvoria záver vône.

Vonné zložky parfumu

Parfumy C-THRU charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml:

Hlava
čierne ríbezle
Srdce
jazmín, ruža
Základ
vanilka, cédrové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy C-THRU?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy C-THRU za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky C-THRU.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom C-THRU Love Whisper – EDT 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky C-THRU. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár