Parfum Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml

  • Parfum Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml (Mini sada),
  • vône unisex,
  • Originálne parfumy Calvin Klein predávajú: vivantis.sk

O parfumu Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml

Sada miniatúr obsahuje:2x CK One – EDTCK One Gold – EDTCK Be – EDT CK All – EDT

Vonné zložky parfumu

Parfumy Calvin Klein charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Calvin Klein?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Calvin Klein za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Calvin Klein.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Calvin Klein Miniatury Calvin Klein – 5 x 10 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Calvin Klein. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár