Parfum Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml

  • Parfum Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Talianske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Cerruti predávajú: vivantis.sk

O parfumu Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml

Cerruti 1881 Essentiel evokuje návrat k zdrojom, potrebu vrátiť sa k svojim koreňom; pripraviť veci na podstatné. Je to životná filozofia: pomalý život, kde si človek urobí čas obdivovaním krajiny, dýchaním teplého vzduchu, aby nechal pokožku hladiť silné slnečné svetlo za ľahkého vetra. Cerruti 1881 Essentiel je korenistá vôňa pre cieľavedomé muža. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Cerruti charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml:

Hlava
citrusy, mandarínka, grapefruit, bergamot
Srdce
ružové korenie, artemisia, bazalka
Základ
mach, cédrové drevo, vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Cerruti?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Cerruti za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Cerruti.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Cerruti 1881 Homme Essential – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Cerruti. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár