Parfum Chloé Nomade – EDT 50 ml

  • Parfum Chloé Nomade – EDT 50 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Chloé predávajú: vivantis.sk

O parfumu Chloé Nomade – EDT 50 ml

Nomade Eau De Toilette od Chloé je cyprusovo-ovocná vôňa určená pre všetky slobodomyseľné ženy. Ovocnú hlavu tvorí liči, srdce patrí frézii, základ potom dubovému machu. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Chloé charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Chloé Nomade – EDT 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Chloé Nomade – EDT 50 ml:

Hlava

liči

Srdce

frézie

Základ

dubový mach

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Chloé?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Chloé Nomade – EDT 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Chloé za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Chloé.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Chloé Nomade – EDT 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Chloé Nomade – EDT 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Chloé. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár