Parfum Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

  • Parfum Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Christina Aguilera predávajú: vivantis.sk

O parfumu Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

Eau So Beautiful je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy. Táto ženská vôňa bola vytvorená s tónmi lesných jahôd, šťavnatého pomela a listov fialiek, ktoré sa miešajú do bielej kytice jazmínu, gardénie, konvalinky a magnólie pred zmyselnou a suchú úpravou santalového dreva, vanilky a pižma. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Christina Aguilera charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml:

Hlava
pomelo, lesná jahoda, listy fialiek
Srdce
magnólie, gardénie, konvalinka, jazmín
Základ
vanilka, pižmo, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Christina Aguilera?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Christina Aguilera za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Christina Aguilera.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Christina Aguilera Eau So Beautiful – EDP 15 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Christina Aguilera. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár