Parfum Coach Coach – EDP 90 ml

  • Parfum Coach Coach – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Coach predávajú: vivantis.sk

O parfumu Coach Coach – EDP 90 ml

Coach The Fragrance od značky Coach je kvetinová vôňa pre ženy. Hlava sa skladá z ružového korenia, lístkov maliníka a hrušky. Čisto kvetinové srdce v sebe ukrýva ružu, cyklámen a gardénii. V základe sa snúbi semiš, pižmo, kašmír a santalové drevo.
Na trh bola uvedená v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Coach charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Coach Coach – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Coach Coach – EDP 90 ml:

Hlava

lístky malín, ružové korenie, hruška

Srdce

ruže, gardénie, cyklámen

Základ

semiš, pižmo, santalové drevo, Kašmír

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Coach?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Coach Coach – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Coach za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Coach.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Coach Coach – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Coach Coach – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Coach. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár