Parfum Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

  • Parfum Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Creed predávajú: vivantis.sk

O parfumu Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Ostrov Jáva v Indonézii je jedným z najobľúbenejších tropických cieľov Oliviera Creed a. Vetiver Geranium prináša do života vetiver, ktorý zdobí horské zvlnené kopce rodnej krajiny a spája zmyselnú, upokojujúce esenciu pelargónie a vytvára žiarivý džús. Ručne vybrané jablko Granny Smith, bergamot a citrón robia elegantný debut, zatiaľ čo teplá škorice a ruže vedú k výdatnému pačuli, cédru a jantáru.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Creed charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml:

Hlava

Granny Smith jablko, bergamot, citrón

Srdce

škorica, pelargónie, ruže

Základ

céder, vetiver, pižmo, jantár, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Creed?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Creed za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Creed.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Creed Acqua Originale Vetiver Geranium – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Creed. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár