Parfum Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml

  • Parfum Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Creed predávajú: vivantis.sk

O parfumu Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml

Aventus Cologne je luxusný aromaticko-ovocná vôňa pre mužov. Hlava obsahuje zázvor, mandarínku a jemné tóny ružového korenia. V srdci ucítite kombinácii pačuli, santalového dreva a vetiveru. Kompozíciu uzatvára pižmo, Styrax, breza a fazuľa tonka.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Creed charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml:

Hlava

zázvor, mandarínka, ružové korenie

Srdce

pačuli, santalové drevo, vetiver

Základ

pižmo, Styrax, breza, fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Creed?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Creed za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Creed.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Creed Aventus Cologne – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Creed. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár