Parfum Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

  • Parfum Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml (Parfumový olej),
  • Cyprusová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Creed predávajú: vivantis.sk

O parfumu Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

Táto cyprusovo-ovocná vôňa od značky Creed dostala názov Aventus For Her. Vznikla v roku 2016 a je určená pre všetky výnimočné ženy, ktoré milujú výnimočné vône. Kombinuje v sebe ovocie, koreniny a kvety.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Creed charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml:

Hlava

fialka, ružové korenie, citrón, bergamot, pačuli, zelené jablko

Srdce

styrax, pižmo, ruža, santalové drevo

Základ

ambra, ylang-ylang, orgován, čierne ríbezle, broskyňa

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Creed?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Creed za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Creed.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Creed Aventus For Her – parfémový olej 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Creed. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár