Parfum Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

  • Parfum Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Fougerová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Cristiano Ronaldo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

Toaletná voda pre muža Legacy značky Cristiano Ronaldo je svieža, drevitá vôňa, ktorá v sebe spája všetky dôležité vlastnosti športovcov a skutočných mužov – vášeň, charizmu a vytrvalosť. V úvode sa otvárajú tóny škorice, zeleného jablka, bergamotu a levandule, potom sa o slovo prihlási rozmarín, pivonka, céder, fialka, koreň kosatca, šalvia a na záver sa pomaly rozvonia ambra, vetiver, pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Cristiano Ronaldo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml:

Hlava
škorica, zelené jablko, bergamot, levanduľa
srdce
rozmarín, pivonka, céder, fialka, koreň kosatca, šalvia
základ
ambra, vetiver, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Cristiano Ronaldo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Cristiano Ronaldo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Cristiano Ronaldo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Cristiano Ronaldo Legacy – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Cristiano Ronaldo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár