Parfum David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml

  • Parfum David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Bold Instinct vône pre mužov,
  • Originálne parfumy David Beckham predávajú: vivantis.sk

O parfumu David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml

Nová vôňa David Beckham Bold Insinct je prejavom odvážneho mužského inštinktu, ktorý sa získava a vyvíja skúsenosťami. Charizmatická vôňa mieša zmes dymových, zemitých nót whiskey spolu s korením a drevitými tónmi. Pre mužov, ktorí vecí, čo chcú.

Vonné zložky parfumu

Parfumy David Beckham charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml:

Hlava
rašelinové akordy, ananás, vavrínové listy
Srdce
kardamóm, muškátový oriešok, škorica
Základ
pačuli, akordy Amber dreva, pižmové akordy

Viete, kde kúpiť originálne parfumy David Beckham?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy David Beckham za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky David Beckham.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom David Beckham Bold Instinct – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky David Beckham. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár